Women's clothing

A wedding dress for Anna Khezri

A bride dress for Anna Khezri

لباس عروس یکی از زیباترین و پرشکوه ترین نمادها در زندگی هر دختر به شمار می رود. پوشیدن این لباس رویای کودکی بسیاری از دختران است. لباس های عروس آنا خضری با جزئیات دقیق و طراحی خیره کننده، تمام رویاهای شما را به تصویر می کشند. با پوشیدن لباس عروسی که اختصاصاً برای شما طراحی شده، در هر لحظه از مراسم عروسی خود همچون یک ملکه می درخشید و قلب ها را به شور و شعف در می آورید. لباس های عروس گروه مهرداد خضری با برند اختصاصی آنا خضری، دارای طراحی منحصر به فرد، جزئیات دست دوز و پارچه های لطیف است. آنچه که باعث می شود تا لباس عروس شما برجسته و منحصر به فرد باشد، طراحی و دوخت آن بر اساس سلایق و شخصیت شماست. استفاده از پارچه های با کیفیت و لوکسی مثل ارگانزا، شیر، تافتا و دوپینگ ساتن درخشش لباس شما را در به یادماندنی ترین شب زندگی تان، دوچندان می کند. طراحان خلاق لاین لباس عروس آنا خضری، لباس عروس را به گونه ای طراحی می کنند تا شما با هر استایل و سایزی در شب عروسی خود بدرخشید.

Bride
Anna evening dress

WOMAN

Anna

evening dress

برای این که همچون ماه در مراسم ها بدرخشید، فقط باید یکی از لباس های شب آنا خضری را بر تن کنید. لاین طراحی و تولید لباس شب اختصاصی خانه مد و طراحی خضری، با برند آنا خضری، بر اساس علاقه و نیاز شما زیباترین و به روزترین لباس های شب را طراحی و تولید می کند. این لباس ها هم کاملاً اختصاصی بوده و بر اساس سلیقه شخصیت و پسند شما طراحی می شود. ناگفته نماند که در طراحی و تولید تمامی لباس ها از جمله لباس های شب، از بهترین و لوکس ترین پارچه ها در کنار با تجربه ترین طراحان و خیاط ها کمک گرفته شده است.

Wedding

Wedding

حنابندان

حنابندان

در فرهنگ های مختلف از جمله فرهنگ ایرانی، حنابندان مراسم بسیار مهمی محسوب می شود. ما در لاین طراحی و تولید لباس های مجلسی آنا خضری لباس های بی نظیر و پرشکوهی برای مراسم حنابندان شما عزیزان طراحی و تولید می کنیم. این لباس ها کاملاً متناسب با علایق و فرهنگ شما طراحی می شوند.

اورال

اورال

اورال ها در واقع لباس هایی هستند که از ناحیه کمر به بالاتنه لباس وصل شده اند. این مدل لباس بسیار کاربردی بوده و شما می توانید آن را در مجالس مختلف بر تن کنید و از راحتی و زیبایی فراوان آن لذت ببرید. ما نیز متنوع ترین لباس های اورال، را با سایزها و طرح های مختلف برای شما تولید کرده ایم.

jumpsuit

jumpsuit

جامپسوت ها لباس های محبوبی هستند که احتمالاً آن را بر تن بسیاری از سلبریتی های دنیا هم دیده اید. این لباس های سرهمی که کمابیش مشابه اورال هستند را می توانید در مجالس و محافل مختلف بپوشید و استایلی جذاب و درخشان داشته باشید.

jumpsuit

jumpsuit

این یک متن تستی و برای نمونه است.این یک متن تستی و برای نمونه است این یک متن تستی و برای نمونه است.این یک متن تستی و برای نمونه است این یک متن تستی و برای نمونه است و در نهایت متن مربوطه جایگزین می گردد

Mother and child set

Mother and child set

مادر شدن یکی از زیباترین و بهترین اتفاقاتی است که در زندگی هر زنی می افتد. برای این که لحظات زیبای مادرانه را با فرزندانتان ثبت کنید، روش های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها پوشیدن لباس های ست مادر و فرزندی است. ما در لاین طراحی لباس های مجلسی و زنانه آنا خضری، زیباترین ست های مادر و دختری را برای شما خلق می کنیم. برای ثبت لحظات شیرین و خنده هایی از اعماق وجود بین شما و فرزندانتان، به اندازه پوشیدن یکی از ست های مادر و فرزندی آنا خضری فاصله است.

Manto Collection

Engagement dress

انتخاب یک لباس با رنگ و طراحی منحصر به فرد، باعث می شود تا در مراسم نامزدی خود درخشان ظاهر شوید. ما در خانه طراحی مد مهرداد خضری، لاین اختصاصی طراحی و تولید لباس نامزدی آنا خضری را راه اندازی کرده ایم. در این بخش جدیدترین و به روزترین لباس های مراسم نامزدی را با کیفیتی بی نظیر پیدا می کنید. از طرفی امکان سفارش لباس نامزدی کاملاً مطابق خواست و سلیقه شما وجود دارد. تمام هدف ما در این بخش این است که یک مراسم نامزدی پرشکوه با لباسی شاهکار داشته باشید.

wedding coat Collection

Short Night Clothes

لباس شب کوتاه
01
لباس شب کوتاه

برای این که تمام نگاه ها را به خود خیره کنید، به جادو نیاز ندارید. از لباس های بی نظیر آنا خضری کمک بگیرید.

لباس شب کوتاه
02
لباس شب کوتاه

این لباس ها با کیفیتی بی نظیر و با استفاده از لوکس ترین متریال و به صورت شخصی دوزی شده برای شما طراحی و تولید می شوند.

text example

Large size dress

Bridal Crown

Bridal Crown

تاج عروسی یکی از جزئیات مهم و زیبای مراسم عروسی است. این تاج معمولاً از جنس فلزی یا طلا ساخته می‌شود و بر روی سر عروس قرار می‌گیرد. تاج عروسی نماد زیبایی، اشراف و شکوه است و به عروس احساس خاصی از رویایی بودن و برتری می‌دهد.

Bride Tour

تور عروس یکی از اکسسوری‌های زیبای لباس عروس است که به آن شکوه و جذابیت می‌بخشد. این تور برای هر نوع لباس عروس مناسب است و شما می‌توانید بین توری بلند و دنباله‌دار و یا توری کوتاه انتخاب کنید. در ادامه، انواع مدل تور عروس را معرفی می‌کنیم تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

text example

Wedding wraps

text example

برای درخشیدن به نحوی که تمامی نگاه ها به شما خیره شود فقط کافی ست لباسی بر تن کنید که توسط تیم آنا خضری از خانه مد و طراحی مهرداد خضری تولید شده باشد. ما لباس ها را با کیفیت بی نظیر در سراسر ایران برای شما و متناسب با خاص و علاقه شخصی شما خلق می کنیم. این لباس ها با کیفیت با بسته بندی لوکس و فاخر به دست شما می رسد تا تجربه ای بی نظیر از داشتن یک لباس به عنوان یک شاهکار هنری داشته باشید.