گل آرایی در مجالس عروسی


: 1204

برای آنکه مراسم عروسی خاصی داشته باشید لازم نیست زیاد به آب و آتش بزنید، یکی از بهترین کارهایی که برای ساختن یک عروسی خاص می‏ توانید انجام بدهید، گل آرایی منحصر به فرد است. در بحث گل آرایی در مراسم بستگی به مکان شما ایده های بسیار زیادی می توان اجرا کرد. اگر مراسم شما در تالار و مکان بسته است بد نیست بر روی سقف آن مکان گل آرایی انجام بشود. این نوع گل آرایی عروسی شما را نسبت به بقیه متمایز می کند.

برای آنکه مراسم عروسی خاصی داشته باشید لازم نیست زیاد به آب و آتش بزنید، یکی از بهترین کارهایی که برای ساختن یک عروسی خاص می‏ توانید انجام بدهید، گل آرایی منحصر به فرد است.
در بحث گل آرایی در مراسم بستگی به مکان شما ایده های بسیار زیادی می توان اجرا کرد. اگر مراسم شما در تالار و مکان بسته است بد نیست بر روی سقف آن مکان گل آرایی انجام بشود. این نوع گل آرایی عروسی شما را نسبت به بقیه متمایز می کند. یکی دیگر از ایده ها، ایجاد دیوار یا حلقه ای از گل و سبزه در پشت جایگاه عروس و داماد می باشد. در باغ‏ ها عموما با گل آرایی در آب می توان محلی ممتاز اجرا کرد، زیرا علاوه بوی خوشی که از گل‏ های تازه منتشر می‏ شود همچون یک عطر بهشتی فضای جشن شما را خوشبو می نماید و همچنین زیبایی دوچندانی به محیط شما می بخشد.

اجرای این گل آرایی منحصر به فرد را بایستی به دیزاینرهای مجرب و کارآزموده سپرد که ما در مجموعه تشریفات مهرداد خضری افتخار این را داریم که با 15 سال سابقه در زمینه برگزاری مراسم با جدیدترین متد روز دنیا خدمتگزار شما عزیزان و همشهریان گرامی باشیم. امیدواریم همچنان لطف خداوند در خدمت به شما عزیزان همراهمان باشد.

دفتر مرکزی  : شیراز - معالی آباد - مجتمع تجاري ثنا-تجاري ٢- مجموعه ودينگ سنتر مهرداد خضري

تلفن مرکزی: 36303040-071

امور تشریفات : 09196842060

مــــــــــــــز و ن :   09174398050

امور نمایندگی ها: 09177148050

m
- W e d d i n g - P h o t o g r a p h y - s t u d i o - s o l e n e