تشریفات مجالس شیراز


: 1152

تشریفات به لحاظ لغوی یعنی آداب و آیین انجام مراسم از جمله مراسم عروسی.

تشریفات به لحاظ لغوی یعنی آداب و آیین انجام مراسم از جمله مراسم عروسی.
مراسم ازدواج در هر کشور و حتی هر شهر، روستا و طایفه آداب و رسوم خاص خود را دارد که از قدیم نسل به نسل منتقل شده اند. تشریفات به معنی زرق و برق و تجملات و صرف هزینه های گزاف نیست، تشریفات عروسی معنایی فراتر و عمیق تر از تجمل گرایی دارد. تشریفات به لحاظ لغوی یعنی آداب و آیین انجام مراسم از جمله مراسم عروسی.

بدون شک برای هر فرد بهترین و مهم ترین روز زندگی، روز عروسی اوست و به همین دلیل ترجیح می دهد مراسم این روز به بهترین شکل و کیفیت و همچنین منظم برگزار شود. برای همین این روزها، میزبان با محول کردن انجام این آداب و رسوم به کارشناسان و افراد ماهر در امر خدمات و تشریفات عروسی با خیالی راحت به کارهای دیگر خود می رسد و اطمینان دارد که تشریفات عروسی به خوبی و درخور شان وی برگزار می شود. تشریفات عروسی آداب و قواعد خود را دارد و به جا آوردن این تشریفات کاملا تخصصی است و به قول معروف باید کار را به کاردان سپرد. 

تشریفات و خدمات مجالس مهرداد خضری با حدود 15سال سابقه کار مفتخر است که در زمینه برگزاری مراسم عروسی، عقد، نامزدی، تولد، سمینار و همایشهای دولتی و خصوصی همواره همگام با جدیدترین متد روز دنیا و بهره گیری از آخرین ورژن های تشریفاتی و دارا بودن دیزاینرهای مجرب، خدمتگزار شما همشهریان گرامی بوده است. پیشاپیش از حسن انتخاب شما عزیزان بابت خدمتگزاری همکاران کارآزموده تشریفاتمهرداد خضری صمیمانه سپاسگذاریم و امیدواریم همچنان لطف خداوند در خدمت به شما عزیزان همراهمان باشد.

مشاهده خدمات گالری مهرداد خضری

تشریفات مجالس در شیراز، تشریفات عروسی در شیراز، تشریفات مهرداد خضری در شیراز

دفتر مرکزی  : شیراز - معالی آباد - مجتمع تجاري ثنا-تجاري ٢- مجموعه ودينگ سنتر مهرداد خضري

تلفن مرکزی: 36303040-071

امور تشریفات : 09196842060

مــــــــــــــز و ن :   09174398050

امور نمایندگی ها: 09177148050

m
- W e d d i n g - P h o t o g r a p h y - s t u d i o - s o l e n e